VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vzhledem k tomu, že nakupujete prostřednictvím internetového obchodu a nemáte možnost si nabízené zboží předem prohlédnout, pak v souladu s §53 odst. 7 zákona č.40/1964Sb. občanského zákoníku, máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

Pro maximální komfort našich zákazníků a bezproblémové vrácení nevyhovujícího zboží, Vám nabízíme možnost zaslat zboží prostřednictvím služby ZASLAT.CZ. Objednat dopravu je zde velice jednoduché a dopravce vyzvedne zboží na adrese, kterou si zvolíte a v den, který Vám nejvíce vyhovuje.

Jednoduše zde zadáte adresu nakládky a vykládky, vypíšete údaje posílané zásilky (přibližné rozměry a hmotnost), zvolíte si Vám nejvíce vyhovující termín vyzvednutí a vyberete z nabízených přepravních společností tu, která nejlépe a v pořádku doručí Vaše vracené zboží na naši adresu.

Výběru přepravní společnosti prosím věnujte pozornost, různé druhy zboží vyžadují odlišný druh přepravy. Věnujte prosím pozornost našim doporučením viz níže.

 

> OBJEDNAT PŘEPRAVU MŮŽETE PŘÍMO ZDE <

 

 

VRACÍM GRANITOVÝ, KERAMICKÝ NEBO SKLENĚNÝ DŘEZ.

Tento druh zboží je velice křehký a náchylný na poškození při přepravě. Pokud přepravce neví co je uvnitř krabice, velmi často se stává, že dřez při přepravě rozbije. Z tohoto důvodu je nutné jej posílat jako kontrolovatelnou zásilku. Tento typ zboží (nejčastěji granitové dřezy) předávejte dopravci v otevřené krabici, ve které Vám byl dřez dodán a nechte přepravce překontrolovat, že je zboží v pořádku. Po kontrole si nechte přepravcem potvrdit, že od Vás zboží převzal v pořádku. Možnost zaslání zboží jako kontrolovatelné zásilky nabízí v současné době pouze firma TOPTRANS.

Ačkoliv je o něco dražší, než klasické kurýrní služby, máte u ní jistotu, že Vaše zboží doručí v pořádku a nepřídete o peníze za zboží, díky neuznané reklamaci kurýra, který nevěděl co veze.

 

VRACÍM NEREZOVÝ DŘEZ NEBO VODOVODNÍ BATERII

Tento druh zboží není až takové křehké povahy jako granitové dřezy a je možné jej posílat klasickými dopravními společnostmi. Při odeslání však dbejte na to, aby krabice ve které zboží odesíláte nebyla poškozená a důkladně zboží uvnitř krabice (zejména u nerezových dřezů) vystužte a zajistěte proti poškození.
 

ADRESA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

AQUASTONE.CZ
U Voříškova dvora 2743
370 04 České Budějovice

 

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ